Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tegoroczni maturzyści odebrali już świadectwa ukończenia szkół. Uroczyste pożegnanie miało miejsce w każdej z ponadgimnazjalnych placówek, których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody Starosty Myszkowskiego.

Na uroczystości w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sucharskiego w Myszkowie pojawiła się Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska. Powiat Myszkowski reprezentował Członek Zarządu Rafał Kępski, który pogratulował wyników tegorocznym abiturientom i życzył jak najlepszych rezultaów na maturze.

Całość uroczystości poprowadził Dyrektor LO Jacek Trynda.

Szczególną chwilą były nagrody dla tegorocznych maturzystów, którym za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017 Starosta Myszkowski przygotował nagrody, w postaci kart prezentowych oraz dyplomów.

koniecroku.jpg
Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego Rafał Kępski i Dyrektor LO w Myszkowie Jacek Trynda podczas wręczania nagród za najlepsze wyniki w nauce

15

MAJ

2017

91170

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

koniecroku_74853591.jpg

Zdjęcie: koniecroku_74853591.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.