Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Piotr Bańka, radny Rady Powiatu w Myszkowie, znalazł się w gronie osób, które otrzymały odznaczenia od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.


Uroczystość z udziałem wyróżnionych samorządowców odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Prezydent Andrzej Duda podkreślił, jak ważnym zadaniem władzy centralnej jest tworzenie warunków, w których samorządy mogą lepiej funkcjonować, ponieważ jest on jednym z najważniejszych elementów ustrojowych Rzeczypospolitej.
Podczas spotkania Prezydent nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce.
Jedną z tych osób był radny Rady Powiatu w Myszkowie Piotr Bańka, który przez Prezydenta został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Piotr jest doświadczonym samorządowcem, w poprzedniej kadencji zasiadał w Zarządzie Powiatu Myszkowskiego. Z zawodu jest lekarzem, specjalistą w dziedzinie chirurgii. Przez wiele lat pracował w myszkowskim Szpitalu Powiatowym, pełniąc m.in. funkcję kierownika bloku operacyjnego.


01

CZE

2017

95007

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.