Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek na terenie rekreacyjnym „Podlas” w Myszkowie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego połączony z Dniem Dziecka. Został on  zorganizowany przez  Organizatora rodzinnej pieczy zastępczej - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie. Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.

rodziny.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski dziękuje rodzinom zastępczym za codzienny trud; na zdjęciu z Dyrektor PCPR Małgorzatą Pawlik-Karcz

W pikniku wzięły udział zaproszone rodziny zastępcze wraz z dziećmi, kadra i wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie, Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Żarkach Letnisko oraz Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej, a także przedstawiciele władz naszego miasta i powiatu: Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski, Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski, Wiceburmistrz Miasta Myszkowa Iwona Franelak, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie Renata Lewandowska, Dyrektor MOPS w Myszkowie Agnieszka Ludwig, Psycholog Interwencyjny Irena Kapuśniak, Dyrektor Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej Jolanta Rowecka, Dyrektor Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie Urszula Michniewicz, Dyrektor Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Żarkach Letnisko Małgorzata Cesarz, Komendant Straży Miejskiej w Myszkowie Sławomir Pabiasz, Psycholog Katarzyna Nowakowska.

rodzinyzast.jpg
Uczestnicy pikniku

Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski złożył podziękowania rodzinom i opiekunom, którzy nie tylko świetnie wywiązują się z roli rodziców zastępczych, ale są też bardzo zaangażowane w życie PCPR.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie co roku pragnie doceniać poświęcenie i zaangażowanie jakie opiekunowie wkładają w wychowanie i opiekę nad małoletnimi ponadto pragnie podziękować za opiekę i miłość ofiarowaną dzieciom.

Jest to niezmiernie trudne zadanie, dlatego zasługuje na podziw i uznanie.

Dla uczestników imprezy zorganizowano wiele ciekawych atrakcji, między innymi:
• pokaz Powiatowej Straży Pożarnej i Policji;
• przedstawienia i występy dzieci z placówki w Górze Włodowskiej, Zespołu Tańca Estradowego ,,Pokusa” i Zumba w wykonaniu grupy Agnieszki Szymczyk;
• kule dmuchane;
• malowanie twarzy;
• dmuchane zamki.

W kąciku gastronomicznym goście mogli skosztować domowego ciasta upieczonego przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, pysznej kiełbaski z grilla, a także grochówki oraz żurku, przygotowanych przez Myszkowski Klub Motocyklowy.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę pikniku składamy podziękowania, natomiast uczestnikom i zaproszonym gościom dziękujemy za obecność.

rodzinyza.jpg

06

CZE

2017

1222

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

rodziny_430165516.jpg

Zdjęcie: rodziny_430165516.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.