Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony weekend w Warszawie odbyły się trzydniowe Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2017. Był na nich, reprezentując Powiat Myszkowski, radny Józef Lazar.

targi.jpg
Radny Rady Powiatu Myszkowskiego Józef Lazar z Paniami z Kół Gospodyń Wiejskich i Przewodniczącą Rady Krajowej Kół Gospodyń Wiejskich Bernadettą Niemczyk

Zorganizowano w związku z kończącym się okresem rocznej prezydencji Polski w Grupie Wyszehradzkiej. W imprezie uczestniczyły ponad 300 wystawców, którzy zaprezentowali szeroką ofertę różnorodnych produktów spożywczych.

Oprócz Józefa Lazara, na Targach była także Bernadetta Niemczyk, Przewodnicząca Rady Krajowej Kół Gospodyń Wiejskich.

Obok bogactwa potraw, uczestnicy brali udział w licznych pokazach kulinarnych, a także uczestniczyli w interesujących wykładach i prelekcjach, m.in.: „Rynek usług cateringowych w Polsce i Europie”, „Marketingowa koncepcja produktu regionalnego”, „Żywienie dzieci i młodzieży – podstawą ich rozwoju – najnowsze zalecenia”, „Młode kobiety – odżywianie zamiast odchudzania – fakty i mity”.

Podczas Targów miała także miejsce interesująca debata publiczna na temat innowacji w rolnictwie, w której uczestniczyli ministrowie państw Grupy Wyszehradzkiej.


06

CZE

2017

99963

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

targi_762504806.jpg

Zdjęcie: targi_762504806.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.