Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Drużyny strażaków, ojców paulinów, starostwa powiatowego i policjantów rywalizowały o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie z okazji Święta Policji. Drużyna Starostwa Powiatowego zajęła III miejsce. Powiat Myszkowski reprezentowali Starosta Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Jakub Grabowski.

turniejpolicji.jpg
Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego i jednocześnie kapitan drużyny Jakub Grabowski odbiera Puchar z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie mł. insp. Jacka Kurdybelskiego

Podczas pikniku policyjnego z okazji myszkowskiego Święta Policji, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie. Po raz kolejny mecz został rozegrany na obiekcie rekreacyjno-sportowym w Mrzygłodzie.

Zwyciężyła drużyna straży pożarnej z Myszkowa. Na drugim miejscu znaleźli się myszkowscy policjanci, na trzecie miejsce zapracowała sobie drużyna ze Starostwa Powiatowego w Myszkowie. Kapitanowie drużyn odebrali puchary z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie mł. insp. Jacka Kurdybelskiego. Królem Strzelców został st. sierż. Dominik Gębka.

Po zakończonych rozgrywkach sportowych, na terenie ośrodka wypoczynkowo- rekreacyjnego „Orle Gniazdo” w Hucisku odbył się rodzinny piknik dla policjantów i pracowników myszkowskiego garnizonu, podczas którego mundurowi wzięli udział w charytatywnej zbiórce pieniędzy na rzecz pomocy w leczeniu i rehabilitacji chorego na guza mózgu 10-letniego Pawełka - mieszkańca Żarek.

turniejpol.jpg
Uczestnicy turnieju

10

LIP

2017

51783

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

turniejpolicji_398738592.jpg

Zdjęcie: turniejpolicji_398738592.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.