Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W okresie wakacyjnym szkoły przygotowują swoje obiekty na powitanie uczniów w nowym roku szkolnym. Tak właśnie dzieje się w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie i w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie. W ubiegłym tygodniu Radni wizytowali szkoły dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe.

szkolaaa.jpg
Na zdjęciu od lewej: Radna Jolanta Koral, Radna Wiesława Machura, Radna Grażyna Kolasa - Gotkowska, Radny Mariusz Morawiec, Radna Danuta Służałek – Jaworska, Członek Zarządu Powiatu Sebastian Ruciński, Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski

Radni zapoznali się z warunkami oferowanymi przez placówki przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W objeździe wzięli udział: Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Członkowie Zarządu Rafał Kępski i Sebastian Ruciński, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski oraz Radni Wiesława Machura, Danuta SłużałekJaworska, Grażyna Kolasa - Gotkowska, Jolanta Koral i Mariusz Morawiec.

Po korytarzach i salach lekcyjnych oprowadzali gości; wicedyrektorzy Monika Pniakowska i Dorota Nowak (Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie) i dyrektor Eugeniusz Bugaj (Zespół Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie).

szkolaa.jpg
Delegacja Radnych razem z wicedyrektorami LO w Myszkowie: Moniką Pniakowską i Dorotą Nowak

Wszystkie placówki są znakomicie przygotowane na przyjęcie uczniów, a prace zostaną wykonane na czas. Warunki z roku na rok poprawiają się, a uczniowie mogą liczyć na szereg udogodnień. Bardzo dobrze prezentują się sale lekcyjne.

Radni zwracali uwagę przede wszystkim na to, co jeszcze można w placówkach poprawić, jakie są ogólne potrzeby i co dyrektorzy uważają za priorytet. Dominowały sprawy związane z uzupełnieniem wyposażenia, przyszłych cząstkowych remontów, które na bieżąco należy przeprowadzać. Uwagi te z pewnością będą wzięte pod uwagę podczas obrad Komisji i Rady Powiatu.

szkola.jpg
Wicedyrektor LO w Myszkowie Dorota Nowak oprowadza Radnych po szkole

szk.jpg
Radni z wizytą w ZS nr 1 w Myszkowie; na zdjęciu razem z dyrektorem Eugeniuszem Bugajem (pierwszy z prawej)

szko.jpg
Dyrektor ZS nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj opisuje remont w sali elektrotechniczno - mechatronicznej

szkol.jpg

29

SIE

2017

13571

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

szkolaaa_490669728.jpg

Zdjęcie: szkolaaa_490669728.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.