Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Najlepszy zakład przetwórstwa rolno - spożywczego

Firma „Złoty Bażant”, prowadzona przez Jarosława Całkę, została nagrodzona w konkursie na najlepszy zakład przetwórstwa rolno-spożywczego Regionu Częstochowskiego.

zamianaa.jpgNa zdjęciu od lewej: Przewodniczący Komisji Rozwoju i Rolnictwa Józef Lazar, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Jarosław Całka, Przewodniczący  Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wicestarosta Anna Socha-Korendo

Jarosław Całka odebrał nagrodę w Starostwie Powiatowym z rąk Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, Wicestarosty Anny Sochy – Korendo, Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Jastrzębskiego oraz  Radnego i Przewodniczącego Komisji Rozwoju i Rolnictwa Józefa Lazara.

W sierpniu specjalna komisja, złożona z przedstawicieli Powiatu Myszkowskiego, Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział w Częstochowie i Urzędu Miasta Częstochowy, przeprowadziła wizytację zakładu Pana Jarosława Całki. W swoim zakładzie prowadzi wypiek chleba pszennego, ciemnego i typowo żytniego. Pieczywo jest dobrej klasy z uwagi na fakt, że wypiek odbywa się metodą tradycyjną na zakwasie. Zakład rozwozi swoje wyroby do sklepów i innych jednostek zamawiających.

zloty.jpg
Starosta Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo wręczają nagrodę

15

WRZ

2017

99945

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zamianaa_541261168.jpg

Zdjęcie: zamianaa_541261168.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.