Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZS nr 1

Powiatowe placówki oświatowe rozpoczęły nowy rok szkolny 2017/2018. W Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie na uroczystościach inauguracji roku szkolnego gościł Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

rozpo.jpg
Na zdjęciu od prawej: Dyrektor Eugeniusz Bugaj, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.
 
Inauguracja roku szkolnego w ZS nr 1 odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się cała młodzież, grono pedagogiczne i rodzice. Przybyłych powitał Dyrektor Eugeniusz Bugaj. Wśród gości byli m.in. – Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski.
 
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski życzył wszystkim uczniom i pedagogom udanego całego roku szkolnego, jak również poinformował o zadaniu inwestycyjnym zaplanowanym na lata 2017-2019 jakim jest budowa sali gimnastycznej o której Rada Powiatu zadecydowała na ostatniej Sesji.
  
Pozostałe placówki ponadgimnazjalne – Liceum Ogólnokształcące im. mjra H. Sucharskiego w Myszkowie, Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Myszkowie również uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny.

roz.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski składa życzenia uczniom i pedagogom

19

WRZ

2017

55880

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

rozpo_928635974.jpg

Zdjęcie: rozpo_928635974.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.