Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Forum ekonomiczne w Krynicy - Zdroju

Jak co roku na Forum Ekonomiczne przyjeżdża ponad 3 tys. gości. Jest to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród uczestników znaleźli się prezydenci, szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z ponad 60 krajów. Podczas Forum wymieniają swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej. Na zaproszenie organizatora Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

fo.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski podczas Forum Ekonomicznego

W tym roku tematami przewodnimi forum były Europa dwóch prędkości, kryzys uchodźczy i delegowani pracownicy. Spotkanie otworzyła inauguracyjna sesja plenarna Prezydentów Polski, Litwy i Macedonii. Odbyło się wiele debat panelowych i bloków programowych dotyczących najważniejszych dziedzin gospodarki: Zarządzanie, Makroekonomia, Nowa Gospodarka, Innowacje, Energetyka, Ochrona Zdrowia

Idea spotkań w Krynicy narodziła się w 1992 roku. Od samego początku organizatorem była Fundacja Instytutu Studiów Wschodnich z Warszawy. Forum było miejscem wymiany myśli, idei i propozycji współpracy pomiędzy Polską i jej sąsiadami. Teraz ma nieco inną formę, zmienia się liczba uczestników, tematyka i potencjał organizacyjny.

for.jpg
Prezydenci Polski, Litwy i Macedonii podczas sesji plenarnej

forummm.jpg
Panel dyskusyjny poświęcony ochronie zdrowia

19

WRZ

2017

31840

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

fo_939999760.jpg

Zdjęcie: fo_939999760.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.