Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej obchodzili emerytowani nauczyciele – członkowie Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tym roku połączony był z obchodami 60-lecia Sekcji. Powiat Myszkowski i Starostę Powiatu Myszkowskiego reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

sek.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras i Członek Zarządu Powiatu Sebastian
Ruciński razem z Jadwigą Matyją Przewodniczącą Myszkowskiej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP

W Hotelu Orle Gniazdo w Hucisku w miniony piątek spotkali się emerytowani nauczyciele, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej i Jubileusz Sekcji. Przybyłych gości przywitała Jadwiga Matyja – Przewodnicząca. Wśród gości honorowych znaleźli się Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras i Członek Zarządu Powiatu Sebastian Ruciński, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak oraz Prezes Zarządu Okręgu Śląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego Jadwiga Aleksandra Rezler i Wiceprezes Zbigniew Dworecki.
 
Delegacja Powiatu Myszkowskiego złożyła wszystkim  nauczycielom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wręczyła na ręce Przewodniczącej Sekcji dyplom z podziękowaniem, okolicznościowy bukiet kwiatów i gadżety Powiatu Myszkowskiego.

se.jpg
Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras zaraz wręczą upominki na ręcę Przewodniczącej Sekcji

- Związek Nauczycielstwa Polskiego to organizacja, która ma bardzo duży wkład w kultywowanie polskości bo  była to organizacja która na dalszy plan odkładała sprawy socjalne, a zajmowała się sprawami edukacji wychowania i za to Państwu chciałem podziękować w imieniu własnym, Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, Wicestarosty Anny Sochy – Korendo, w imieniu tutaj obecnych Wiceprzewodniczącego Jana Kierasa oraz Członka Zarządu Sebastiana Rucińskiego. -  mówił Przewodniczący Andrzej Jastrzębski.

Nie obyło się bez życzeń i wspólnych rozmów przy stole. Impreza przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze podobnie jak w poprzednich latach.

sekcja.jpg
Nauczyciele przy wspólnym stole

19

WRZ

2017

59111

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

sek_978065855.jpg

Zdjęcie: sek_978065855.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.