Nagrody dla nauczycieli

Wyróżniający się nauczyciele i dydaktycy otrzymali nagrody z rąk Starosty Myszkowskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu i Członków Zarządu Powiatu.

Każdego roku Powiat Myszkowski wręcza nagrody nauczycielom, którzy swoją pracą i profesjonalizmem dowodzą najwyższych kwalifikacji. Dzięki swojemu zaangażowaniu w proces dydaktyczny, przyczyniają się do rozwoju intelektualnego i osobowego swoich podopiecznych.

nauczy1.jpg
Nagrodzeni nauczyciele Piotr Kos, Irena Kapuśniak, Jolanta Zamora, Bronisław Bajor i przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski, Rafał Kępski, Sebastian Ruciński, Z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Angnieszka Żmudzka; na zdjęciu nie ma nagrodzonego również Roberta Pawlika

Nagrody wyróżnionym wręczali: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski, Rafał Kępski, Sebastian Ruciński.

Nagrodzeni w tym roku nauczyciele i pedagodzy prowadzą zajęcia w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego i jednostkach, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Piotr Kos – Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, Robert Pawlik – Dyrektor Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszkowie, Irena Kapuśniak – nauczyciel w Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Jolanta Zamora – nauczyciel w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach, Bronisław Bajor – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sucharskiego w Myszkowie.

Uhonorowano doświadczone osoby o znakomitej opinii, mające na swoim koncie wiele osiągnięć dydaktycznych.

Autor:  Biuro Promocji, Kultury i Sportu
PAŹ