Rozstrzygnięcie konkursu - Ja i mój bohater literacki

Konkurs pt. „Ja i mój bohater literacki – wakacyjna przygoda” zakończony. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Myszkowie była organizatorem tego przedsięwzięcia. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie Szkół Podstawowych z Powiatu Myszkowskiego dla których Zarząd Powiatu ufundował nagrody.

konkurss.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski razem z Dyrektor MiPBP w Myszkowie Mirosławą Gajdą i laureatami konkursu "Ja i mój bohater literacki"

Finał konkursu jak zawsze odbył się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Myszkowie, gdzie zgromadzili się uczestnicy, rodzice, opiekunowie i organizatorzy.

Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego – Andrzej Jastrzębski, który w imieniu Starosty Myszkowskiego – Dariusza Laseckiego pogratulował uczestnikom przekazał nagrody książkowe.

konku.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski przekazuje gratulacje dla laureatów w imieniu swoim i Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego

Głównym celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa i pisarstwa wśród młodych ludzi. Bardzo ważne jest promowanie tego typu akcji.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas V, szkół podstawowych. Wszystkie prace były ciekawe i ciężko było wytypować najlepszych. Nagrodami za udział w konkursie zostali obdarowani wszyscy uczniowie. Na podium jednak znaleźli się:

1.    Marcelina Balwierz - SP 3
2.    Paweł Grzesica - SP Jaworznik
3.    Kinga Rusek - SP 4

Wyróżnionych zostało również 5 innych prac:
o   Maja Sołtysik - SP 5
o   Natalia Kołtun – SP 6
o   Weronika Kurylec – SP Koziegłowy
o   Wiktoria Walo – SP Cynków
o   Michał Trzcionka – SP 2

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

konkurs.jpg