Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras odwiedzili wczoraj członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

e.jpgCzłonkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Wczorajszego wieczora sala bankietowa w Myszkowskim Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Kolorowo zaaranżowana i przystrojona na specjalną okazję – uhonorowanie osób działających w ZERiI, które ukończyły osiemdziesiąty rok życia.

W związku z tym grubo ponad sto osób zjawiło się z MDK-u, a organizatorzy dołożyli starań, aby wszystko wypadło nad wyraz okazale. Atrakcją dla zebranych był zespół muzyczny, który zaintonował szereg znanych przebojów, a także pokaz tańca w wykonaniu profesjonalnej pary tanecznej.

Członkowie Związku, którzy w tym roku obchodzili swoje osiemdziesiąte urodziny zostali obdarowani prezentami, które wręczyli Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Rady Jan Kieras. Atmosfera była jak zwykle bardzo radosna. Uczestnicy spotkania doskonale się bawili.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki podkreślił jak ważną rolę odgrywa w naszym Powiecie Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, skupiając wiele osób i gwarantując rozmaite formy społecznej aktywności.

emeryc.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras i Przewodniczący Rady Andrzej Jastrzębski wręczają upominki jubilatom

emeryci.jpg

emeryciii.jpg
Uhoronowani jubilaci

em.jpg
Na zdjęciu od lewej: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Andrzej Jastrzębski

emeryci2.jpg

eme.jpg
Wszyscy doskonale się bawili

01

GRU

2017

36521

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

e_20854821.jpg

Zdjęcie: e_20854821.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.