Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mieszkańcy Pińczyc złożyli na ręce Starosty Myszkowskiego podziękowania za pomoc w przebudowie drogi powiatowej nr 3803 S (ul. Siewierska) w Pińczycach.

lazar2.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Radny Józef Lazar razem z Adamem Będkowskim i Janem Szmalem

Podczas listopadowej sesji Rady Powiatu przedstawiciele społeczności Pińczyc wyrazili wdzięczność dla Powiatu Myszkowskiego za przeprowadzenie tej inwestycji.

- Chcieliśmy podziękować całemu Zarządowi Powiatu Myszkowskiego za przychylność przy realizacji tego zadania i za wsparcie dla tej inwestycji, która została zrealizowana po tylu latach starań- w takich słowach podziękowania wyrazili reprezentujący mieszkańców Pińczyc Adam Będkowski i Jan Szmal.

Podziękowania odebrali Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Anna Socha-Korendo.

Warto zaznaczyć, że droga powiatowa odgrywa ważną rolę dla całej społeczności. Przede wszystkim łączy Pińczyce z Żelisławicami i tworzy skrót do Siewierza, jak również pozwala omijać niebezpieczne skrzyżowanie w Zabijaku podczas jazdy w kierunku Katowic.

Starania mieszkańcy podejmowali od dawna. Radny Józef Lazar, jeszcze jako sołtys w latach 90-tych zabiegał o przebudowę.

Dziś zarówno mieszkańcy Pińczyc, jak i osoby przejeżdżające przez Pińczyce mogą korzystać z wygodnego połączenia.

Przebudowę drogi powiatowej Nr 3803 S ul. Siewierska w Pińczycach odc. podzielono na dwa odcinki: od skrzyżowania z DP 3804S (szkoła) do nowej nawierzchni o łącznej długości 1772 m.

lazar1.jpg
Adam Będkowski i Jan Szmal dziękują Staroście i Wicestaroście

04

GRU

2017

36752

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

lazar2_164599172.jpg

Zdjęcie: lazar2_164599172.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.