Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ubiegły piątek swój jubileusz świętował MKS Myszków. W Miejskim Domu Kultury zebrali się zawodnicy, działacze, kibice i samorządowcy. Powiat Myszkowski reprezentował Starosta Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski oraz Radni Powiatu Tomasz Ośmiałowski i Jarosław Kumor.

mks.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras składają gratulacje z okazji 70- lecia MKSu

Przybyłych gości powitał prezes klubu Tadeusz Bartnik razem z Martą Muszczak. Obchody stały się okazją do licznych wspomnień i podsumowania osiągnięć MKS-u. Gala rozpoczęła się filmem przedstawiającym krótki rys historyczny klubu. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili zdjęcia wyświetlane na ekranie. We wspomnieniach nie zabrakło nazwisk byłych i obecnych piłkarzy, działaczy ale przede wszystkim nie zabrakło ważnych dla klubu wydarzeń. Podczas gali z okazji 70-lecia klubu zaprezentowano wszystkie grupy wiekowe MKS-u.

mks4.jpg
Prezes Klubu Tadeusz Bartnik razem z prowadzącą Martą Muszczak

Sobotni Jubileusz to także okazja do odznaczenia zasłużonych dla klubu działaczy. Wszystkie osoby, które w wyjątkowy sposób przysłużyły się do rozwoju i sukcesów Klubu zostały nagrodzone, a w ich stronę skierowano wiele ciepłych słów.

W części artystycznej zaprezentowały się tancerki z formacji tanecznej POKUSA oraz muzycy z myszkowskiego zespołu Grejpfrut.

Podczas uroczystości zorganizowana została licytacja na leczenia syna zawodnika MKSu Myszków Adama Bensza. Do wylicytowania były koszulki Jakuba Błaszczykowskiego i koszulki z podpisami byłych reprezentantów Polski, Jerzego Dudka i Zbigniewa Bońka.

Na zakończenie części oficjalnej za zaangażowanie władz, trenerów, działaczy i piłkarzy podziękowania złożyli samorządowcy. Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras wręczyli na ręce prezesa klubu Tadeusza Bartnika pamiątkowy dyplom oraz gadżety powiatu myszkowskiego.

mks2.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras składają podziękowania na ręcę prezesa klubu Tadeusza Bartnika

mks13.jpg
Licytacja koszulek

mks8.jpg
Tadeusz Bartnik pytał młodych zawodników o ulubionych piłkarzy

mks5.jpg
Formacja taneczna POKUSA

mks12.jpg
mks3.jpg
Na zdjęciu od lewej:Prezes firmy Sokpol Roman Sobczyk, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie Jacek Kurdybelski, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Redaktor Naczelny Gazety Myszkowskiej Jarosław Mazanek

Prezentacja drużyn:

mks6.jpgmks7.jpgmks9.jpgmks11.jpgmks10.jpg

11

GRU

2017

73774

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

mks_445652520.jpg

Zdjęcie: mks_445652520.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.