Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów przygotował piękną kolację wigilijną w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Członkowie PZERI spędzili czas przedświąteczny w pełnej rodzinnego ciepła atmosferze. Gośćmi honorowymi byli Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

wieczerza4.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski przy wspólnym stole z  Burmistrzem Myszkowa Włodzimierzem Żakiem, Księdzem Plebanem Stefanem Jachimczakiem, Dyrektorem MDK Aleksandrą Pindych

Oprawa, jak co roku, była zachwycająca. Sala została na tę okazję pięknie udekorowana i oświetlona. Członkowie Związku dołożyli starań, aby każdy aspekt wigilijnej tradycji był zachowany. Nie zabrakło opłatka, kolęd i tradycyjnych potraw świątecznych.
Na wieczerzę przybyło ok. 150 osób, które po brzegi wypełniły salę bankietową w MDK.

Gości przywitała Prezes PZERI Genowefa Lasecka i zaprosiła do wspólnego posiłku.
Przedświąteczne spotkania myszkowskiego oddziału Związku sięgają wiele lat wstecz i za każdym razem świąteczny wystrój sali, akcenty artystyczne oraz przyjazny nastrój gwarantują uroczystość przygotowaną z subtelnym smakiem.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Ksiądz Pleban Stefan Jachimczak, Dyrektor MDK Aleksandra Pindych.

Starosta Dariusz Lasecki podziękował za zaproszenie i złożył życzenia całemu Związkowi.

- Chciałbym życzyć Państwu spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego narodzenia, dużo zdrowia, pomyślności, spotkań wśród rodziny i przyjaciół, a także wszystkiego dobrego na przyszły rok oraz spełnienia marzeń i celów- powiedział Starosta Dariusz Lasecki.

Warto podkreślić, że długoletnia działalność Związku Emerytów w Myszkowie zapisała się wspaniałymi osiągnięciami i dla wielu osób, których kariera zawodowa już się skończyła, okazała się nowym etapem w życiu.

wieczerza2.jpg
Wieczerza wigilijna

wieczerza1.jpg
wieczerza3.jpg

18

GRU

2017

1459

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

wieczerza4_336996956.jpg

Zdjęcie: wieczerza4_336996956.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.