Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podobnie jak przed rokiem i w latach poprzednich, mieszkańcy gminy Poraj okazali się hojni i pokazali, że to społeczność ludzi o dobrych, otwartych sercach, życzliwych dla akcji pomocy najbardziej potrzebującym - maluchom. Do puszek wolontariuszy trafiło w sumie ponad 30.000 zł! Dzięki temu mieszkańcy Gminy Poraj znowu pobili rekord!!! Powiat Myszkowski podczas WOŚP w Poraju reprezentowała Wicestarosta Anna Socha-Korendo.

poraj1.jpg
Wicestasrosta Myszkowski Anna Socha-Korendo razem z Wójtem Gminy Poraj Łukaszem Stacherą, Zastępcą Wójta Katarzyną Kaźmierczak, Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Pawłowskim i Kierownikiem Referatu Komunikacji Społecznej, Informatyki i Promocji Andrzejem Kozłowskim podczas 26 Finał WOŚP w Poraju

Po raz 12 Koordynatorem Sztabu w Poraju było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ASPERA na czele z Zastępcą Wójta Katarzyną Kaźmierczak. W całej gminie kwestowało aż 54 wolontariuszy a kolejnych 30 pomagało w organizacji. Siedzibą sztabu była Sala kinowo-widowiskowa „Bajka” w Poraju, gdzie wolontariusze mogli się posilić, ogrzać i oczywiście dobrze bawić przez całą niedzielę.

wospporaj1.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Zastępca Wójta Katarzyna Kaźmierczak i Dyrektor GOK w Poraju Magdalena Ryziuk-Wilk na scenie razem z zespołem "Chłop Polski"

Kwota uzyskana podczas licytacji przyczyniła się do ogólnego wyniku sztabu. W sumie zebrano 30.097,72 zł (ponad 5 tysięcy zł więcej niż w roku ubiegłym). Do puszek trafiło także: 19,56 euro, 7 USD 33 korony norweskie, 1 funt i 6 pensów GB, 1 lira turecka, 2 korony czeskie, 3 kuny chorwackie.

Zaproszenie na scenę przyjęli w tym roku: Nastolatki, Studio Piosenki Marleny Labocha, The Gallahads (uczniowie zaprzyjaźnionego LO im. Traugutta w Częstochowie), Plus Minus oraz trzy zespoły z Myszkowa: Grejfrut, Chłop Polski (jako Gwiazda Wieczoru) i John Meyer Songs.

porajwosp2.jpgporajwosp.jpgporajwosp4.jpgporajwosp3.jpg
poraj2.jpg

19

STY

2018

5394

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

poraj1_710181594.jpg

Zdjęcie: poraj1_710181594.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.