Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych nadszedł czas ostatnich przygotowań do matury. Abiturienci z Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie mają już za sobą bal studniówkowy. Na balu obecny był Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski razem z żoną Radną Miasta Myszkowa Zofią Jastrzębską.
 
studniowka2.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski razem z żoną Radną Miasta Myszkowa Zofią Jastrzębską i Dyrektorem LO Jackiem Tryndą

Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie przeżyła swój pierwszy dorosły bal. Okoliczności są szczególne, bowiem od studniówki czas biegnie bardzo szybko. To okres ostatnich przygotowań, powtórek materiału, gromadzenia wiedzy.

studniowka3.jpg
Poloneza czas zacząć...

Gościem honorowym na tegorocznej studniówce był Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, który – jako wieloletni nauczyciel i dyrektor placówek oświatowych. W imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, członków Zarządu Powiatu, radnych powiatowych i własnym Przewodniczący pogratulował abiturientom dotychczasowych wyników w nauce i życzył wszystkim jak najlepszych ocen na egzaminie dojrzałości.

Życzymy powodzenia na maturze.

studniowka1.jpg
Tegoroczni maturzyści

31

STY

2018

25619

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

studniowka2_859700757.jpg

Zdjęcie: studniowka2_859700757.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.