Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Cech Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Hufiec Pracy w Myszkowie zorganizowali Targi Edukacji i Kariery. Jednym z gości zaproszonych był Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

targi.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki (drugi z lewej) razem z organizatorami Targów

Targi to bardzo dobra metoda promocji szkół. Na targach można było się zapoznać z ofertami miejsc praktycznej nauki zawodu na rok szkolny 2018/2019, były dostępne także oferty miejsc pracy stałej, krótkoterminowej i sezonowej dla absolwentów, młodzieży uczącej się i osób pozostających bez pracy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz, razem z doradcą Jolantą Ziemińską, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Myszkowie Jerzy Bryś, Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie Mirosław Gajda. Obecni byli także organizatorzy Targów Komendant Hufca Pracy w Myszkowie dr Krzysztof Różczka, Starszy Cechu Rzemiosł Małej i Średniej Przedsiębiorczości Krzysztof Żak i kierownik Cechu Paulina Kowalska.


Podczas Targów sala była pełna. Starosta Dariusz Lasecki zapoznał się z przebiegiem Targów, mających również znaczenie w kontekście działania szkół ponadgimnazjalnych, dla których Powiat Myszkowski jest organem prowadzącym.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dyrektorzy przyjęli nasze zaproszenie. Liczymy na to, że Targi Edukacji i Kariery już na stałe wpiszą się w kalendarz. Dziękujemy za zaangażowanie i zapoznanie się z ofertami szkół i pracodawców – mówiła Kierownik Cechu Paulina Kowalska.

Targi są wydarzeniem z którego korzyści wyniosą osoby poszukujące pracy jak i pracodawcy. Targi pracy cieszą się wśród mieszkańców Myszkowa i regionu dużą popularnością, są okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz instytucjami udzielającymi porad w szerokim zakresie.

13

MAR

2018

31128

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

targi_562685267.jpg

Zdjęcie: targi_562685267.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.