Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Za nami kolejna odsłona Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, która – jak co roku – ma miejsce w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Myszkowie. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Myszkowie. Nagrody ufundował Zarząd Powiatu. Najlepsi awansowali do Turnieju na szczeblu wojewódzkim.

s5.jpg
Młodzi uczestnicy przygotowują się konkursu
 
Przed uczestnikami ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych stanęło niełatwe zadanie napisania specjalistycznego testu, po którym przyszedł czas na uporanie się z pytaniami jury. 

Uczniowie znów wykazali się znajomością historii straży pożarnej, wiedzą na temat przepisów ochrony przeciwpożarowej w tym ochrony lasów, znajomością sprzętu p-poż, , znajomością zagadnień ochotniczej straży pożarnej i udzielania pierwszej pomocy.
Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu wręczał w imieniu Starosty Myszkowskego Dariusza Laseckiego Członek Zarządu Rafał Kępski w asyście Zastępcy Komendanta PSP w Myszkowie Sebastiana Jurczyka i Wiceprezesa Zarządu Powiatowego OSP Zdzisława Ucieklaka.

s2.jpg
Nagrody wręczali - w imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego i Zarządu Powiatu - Członek Zarządu Rafał Kępski, Zastęcpca Komendanta Straży Pożarnej Sebatian Jurczyk, Wiceprezes Zarządu Powiatowego OSP w Myszkowie Zdzisław Ucieklak
 
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie. W pierwszej z nich – kategorii szkół podstawowych – najlepszymi okazali się: Klaudia Galas (Sokolniki), Bartosz Konopka (Koziegłowy), Julia Kaźmierska (Cynków). W drugiej kategorii – szkół gimnazjalnych – zwycięzcami okazali się Aleksandra Kumor (Myszków), Karolina Gryl (Niegowa), Martyna Sokołowska (Koziegłowy). W ostatniej z kategorii – szkół ponadgimnazjalnych – triumfowali Sandra Kusaj (Myszków), Dominik Noszczyk (Myszków) i Małgorzata Fiutek (Myszków). 
 
s1.jpgs3.jpgs4.jpg

21

MAR

2018

1524

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

s5_382056798.jpg

Zdjęcie: s5_382056798.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.