Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ubiegłą środę w Częstochowie w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II rozstrzygnięto finał etapu wojewódzkiego XVI Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowanego przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie. Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

konkurs2.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski z wyróżnionymi Małgorzatą i Leszkiem Łapajami

W tym roku do konkursu organizowanego przez KRUS, w województwie śląskim zgłosiło się w dwóch etapach 23 właścicieli gospodarstw rolnych.

Zgodnie z zasadami rywalizacji, do etapu wojewódzkiego XVI Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", zakwalifikowano 6 indywidualnych gospodarstw rolnych - laureatów etapów regionalnych przeprowadzonych wcześniej  w Katowicach (region katowicki i bielski) oraz w Częstochowie (region częstochowski).

Audytu gospodarstw dokonała Wojewódzka Komisja Konkursowa z udziałem specjalistów KRUS, Okręgowej Inspekcji Pracy, śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz śląskiej Izby Rolniczej.

Zanim przedstawiono wyniki, gościom uroczystego finału zaprezentowano film nakręcony podczas audytów z wizytówkami najlepszych gospodarstw.

Wyróżnienia otrzymali Małgorzata i Leszek Łapajowie z miejscowości Bliżyce w powiecie myszkowskim.   

konkurs1.jpg

22

CZE

2018

74704

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

konkurs2_288303046.jpg

Zdjęcie: konkurs2_288303046.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.