Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 1 w Myszkowie

Dziś w Powiecie Myszkowskim odbyło się wiele uroczystych apeli i występów z okazji ukończenia roku szkolnego. Swój program na ostatni dzień szkoły przygotowali również nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Myszkowie.

zs11.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras, reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Myszkowie Zbigniew Konieczko i Dyrektor ZS Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj

Szkoła jest jedną z czterech placówek tego typu prowadzonych przez powiat myszkowski. W uroczystości zorganizowanej w myszkowskiej "jedynce" wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście a wśród nich: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wiceprzewodniczący Jan Kieras.

zs12.jpg
Starosta Dariusz Lasecki wręcza nagrody dla najlepszych uczniów

Spotkaniu towarzyszyła podniosła atmosfera i znakomite humory. Nie zabrakło również galowych strojów i pocztów sztandarowych.

Po ciężkiej i wytężonej pracy przez ostatnie 10 miesięcy nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie pójdą na zasłużony wypoczynek, by we wrześniu spotkać się ponownie na kolejnym etapie nauki i pracy.

zs13.jpg
Jan Kieras gratuluje najlepszym uczniom

22

CZE

2018

39663

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zs11_502598120.jpg

Zdjęcie: zs11_502598120.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.