Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Członkowie Zarządu Rafał Kępski i Sebastian Ruciński reprezentowali Powiat Myszkowski podczas tegorocznych Dni Poraja. Kilkudniowa impreza zgromadziła tłumy gości z całego Powiatu i wiele gwiazd.

dniporaja4.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Czlonek Zarządu Powiatu Rafał Kęspki z organizatorami Dni Poraja

Rozmach, oprawa, pomysłowość i znakomita organizacja – tak można podsumować Dni Poraja, które przygotował Gminny Ośrodek Kultury. Obchody trwały już od minionego piątku i zakończyły się finałową galą w niedzielny wieczór. Dni Gminy Poraj, tradycyjnie już, prowadził Dariusz Niebudek.

dniporaja.jpg
Kamil Bednarek z zespołem

Piątek był dniem otwartym w Marinie Poraj, wszyscy chętni mogli popływać na sprzęcie wodnym. Otwarty został Park Wodny. Wtedy również odbyły się regaty o Złotą Szeklę Mariny Poraj. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Na scenie Dni Poraja rządziły szanty.

Sobota stała pod znakiem znanych postaci. Kamil Bednarek z zespołem zgromadził tłumy pod sceną.  W niedzielę gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Na tegorocznych Dniach Poraja wystąpiła również Izabela Trojanowska i Kuba Sienkiewicz. Gwiazdy zostały uhonorowane statuetką "Przyjaciela Gminy Poraj", w podziękowaniu za występy i stworzenie niezapomnianego klimatu i atmosfery, na prawdopodobnie największej w regionie imprezie.

Nie zabrakło również lokalnych gwiazd. Wystąpili m.in. Jurajski Oddział Bluesowy, Jurajska Kapela Biesiadna, Zespół Cooltura, Halina Benedyk i Marco Antonelli, Zespół Sąsiedzi, Maciej Lipina, Chorońska Kapela Biesiadna, zespół Plus Minus, Szalona Piątka Plus, Jarek Kraken Jura z zespołem, zespół Dzika Plaża, OjTaM, Atlantyda. Na koniec tradycyjnie odbył się pokaz sztucznych ogni. Dzieci i dorośli mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz spędzić czas w wesołym miasteczku, które zostało przygotowane specjalnie na tę okazje.

dniporaja1.jpg
Tłumy pod sceną

dniporaja3.jpg
Kuba Sienkiewicz

dniporaja5.jpg
Beata Kozidrak i Bajm

23

LIP

2018

8533

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dniporaja4_601911723.jpg

Zdjęcie: dniporaja4_601911723.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.