Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Złote odznaki za zasługi dla województwa

Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras zostali uhonorowani Złotymi Odznakami Honorowymi za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

odznaka5.jpg
Na zdjęciu od lewej: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras, Przewodniczący Rady Andrzej Jastrzębski i Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisław Gmitruk

Odznaki wyróżnionym wręczył Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisław Gmitruk w asyście Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego.

Odznaki zostały nadane zgodnie z decyzją sejmikowej kapituły, która przychylnie odniosła się do wniosku Starosty Myszkowskiego o przyznanie odznaczeń obu samorządowcom. Jak zaznaczył Przewodniczący Stanisław Gmitruk, jest to jedno z najważniejszych samorządowych odznaczeń w województwie.

Przewodniczący Andrzej Jastrzębski w imieniu własnym i Wiceprzewodniczącego Jana Kierasa podziękował za wyróżnienie, odnosząc się również do faktu, że obecnie Województwo realizuje trzy inwestycje drogowe na terenie Powiatu Myszkowskiego.

odznaka1.jpg
Przewodniczący Andrzej Jastrzębski odznaczony Złotą Odznaką za zasługi dla województwa

odznaka3.jpg
Starosta Dariusz Lasecki gratuluje wyróżnienia

odznaka4.jpg
Wiceprzewodniczący Jan Kieras odbiera złotą odznakę z rąk Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisława Gmitruka

31

SIE

2018

33973

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

odznaka5_277197218.jpg

Zdjęcie: odznaka5_277197218.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.