Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

We wtorek w Sali  sesyjnej  odbyło  się kolejne  posiedzenie Komisji  Bezpieczeństwa i Porządku przy Staroście Myszkowskim.

komisjabezp.jpg
Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Spotkaniu   przewodniczył  Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki. W spotkaniu uczestniczyli członkowie w/w komisji oraz zaproszeni goście.

W skład Komisji Bezpieczeństwa i Porządku został powołany mł. insp. Marcin Lemański Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie.

Podczas posiedzenia wysłuchano informacji:  o przygotowaniu służb, inspekcji i straży oraz powiatowych jednostek organizacyjnych do sezonu zimowego, o bezpieczeństwie w placówkach oświatowych podległych Staroście Myszkowskiemu w roku szkolnym 2017/2018, o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Myszkowskiego w I półroczu 2018 r., o przygotowaniu do utrzymania dróg w sezonie zimowym 2018/2019 oraz omówiono potrzeby wykonania remontów cząstkowych dróg, zadań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Ponadto przedmiotem obrad była ocena stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na terenie powiatu myszkowskiego oraz skuteczność przepisów w zakresie ograniczenia narkomanii i spożywania alkoholu oraz podsumowanie działań „BEZPIECZNE WAKACJE 2018’’ działania realizowane przez powiatowe służby, inspekcje i straże w czasie letniego wypoczynku.
Roczną informacje o stanie środowiska na obszarze powiatu myszkowskiego przedstawił Pan Mariusz Ślęzański z  Delegatury w Częstochowie WIOŚ w Katowicach.

19

WRZ

2018

15354

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

komisjabezp_792656425.jpg

Zdjęcie: komisjabezp_792656425.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.