Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Bieg z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Na Dotyku Jury w Myszkowie odbył się bieg, którego współorganizatorami byli powiat myszkowski i stowarzyszenie Kijomaniacy! Honorowym patronatem bieg objęła Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska.

bieg7.jpg


W biegu terenowym i marszu nordic walking wystartowało kilkuset uczestników, którzy mieli do pokonania kilkukilometrową trasę. Pogoda dopisała i zawodnicy mogli rywalizować w znakomitych warunkach.
Wśród gości, którzy przywitali biegaczy znaleźli się Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska, Poseł na Sejm RP Mariusz Trepka, Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Wojciech Picheta, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie Zdzisława Polak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Janusz Romaniuk, Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego Jolanta Koral, Wiceburmistrz Myszkowa Iwona Franelak.

Start miał miejsce o godz. 9.00. Najpierw wystartowali biegacze, a następnie zawodnicy nordic walking. Wszyscy mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze. Impreza zgromadziła liczną publiczność, która dopingowała zawodników.

bieg1.jpgbieg10.jpgbieg11.jpgbieg12.jpgbieg13.jpgbieg14.jpgbieg15.jpgbieg16.jpgbieg17.jpgbieg18.jpgbieg19.jpgbieg2.jpgbieg3.jpgbieg4.jpgbieg7.jpgbieg8.jpgbieg9.jpg

01

MAJ

2019

10233

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

bieg7_495201712.jpg

Zdjęcie: bieg7_495201712.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.