Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Sala interesanta w Starostwie Powiatowym w Myszkowie została przystosowana dla osób, które przybywają załatwić sprawę, a towarzyszą im dzieci. Wyodrębniono specjalną przestrzeń, przeznaczoną wyłącznie dla najmłodszych.

Kącik Malucha – oto miejsce przyciągające wzrok każdej dziewczynki lub chłopca zaraz po przekroczeniu progu sali interesanta. Nie ma się czemu dziwić. Boksy, przy których załatwia się sprawy, nie mogą pod względem atrakcyjności równać się z kolorowym i przyjaznym dla najmłodszych kącikiem z zabawkami.

Miejsce dla dzieci zostao podzielone na dwie małe strefy: jedna mieści półkę z zabawkami, drugą tworzy stolik, przy którym dzieci mogą zająć się rysowaniem lub przeglądaniem książek.
W chwili, gdy rodzice lub opiekunowie czekają na swoją kolej przed załatwieniem sprawy, dzieci mają możliwość zająć się tym, co jest dla nich o wiele ciekawsze. 

Zapraszamy!
k8.jpgk10.jpg

03

CZE

2019

28891

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

k8_537688558.jpg

Zdjęcie: k8_537688558.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.