Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego odbył się w Myszkowie piknik rodzinny, w którym uczestniczyły rodziny zastępcze działające na terenie powiatu myszkowskiego. Honorowymi gośćmi byli poseł na Sejm RP Mariusz Trepka, wicestarosta Mariusz Morawiec, sekretarz powiatu myszkowskiego Krystyna Jasińska.
 
Coroczny piknik integracyjny zgromadził bardzo wiele osób związanych z działalnością pieczy zastępczej. 
Całość zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Piknik został przygotowany w ramach projektu konkursowego „Nowy start”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. 
W pikniku uczestniczyły zaproszone rodziny zastępcze, wychowankowie i kadra Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie, Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.
Gości powitali wspólnie poseł Mariusz Trepka i sekretarz powiatu Krystyna Jasińska, którzy podkreślili, jak ważną rolę odgrywa wsparcie dla rodzin i opieka zastępcza .
 
Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji, m.in. występ kabaretowy, przedstawienia dzieci, pokazy policji z udziałem psa tropiącego i obronnego, pokazy strażackie, dmuchane zamki i kule.
pik1.jpgpik2.jpgpik3.jpgpik4.jpgpik5.jpgpik6.jpg

03

CZE

2019

69775

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

pik1_306983764.jpg

Zdjęcie: pik1_306983764.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.