Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wyróżnienie dla dyrektora PUP i całej jednostki

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz został wyróżniony przez Elżbietę Rafalską, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Odznaką Honorową Primus in Agendo, którą otrzymał z rąk Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. Wyróżnienie otrzymał także drugi raz z rzędu Powiatowy Urząd Pracy, który jest jednostką Powiatu Myszkowskiego, za uzyskanie w 2018 r. efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych wobec osób bezrobotnych w województwie śląskim.

puw1.jpg
Dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz odbiera nagrodę
            
Primus in Agendo jest zaszczytnym honorowym wyróżnieniem przyznawanym osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej oraz rodziny. Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy osoby wyróżnionej, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.
 
- Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony. Wyróżnienie to motywacja do mojej pracy jako dyrektora PUP, jak również jako wiceprzewodniczącego Konwentu Dyrektorów PUP województwa śląskiego na rzecz rynku pracy. Pragnę podziękować wszystkim pracownikom Urzędu, którzy są zaangażowani w działania na rzecz promocji i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy. To nasz wspólny sukces osiągnięty dzięki zaangażowaniu, kompetencjom i wiedzy wszystkich pracowników – mówi dyrektor Marek Węgrzynowicz.
 
pupw2.jpg

pupw3.jpg

13

CZE

2019

26058

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

puw1_91057099.jpg

Zdjęcie: puw1_91057099.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.