Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie odbyły się Targi Pracy i Kariery. Wspólnie z PUP imprezę organizował Punkt Pośrednictwa OHP w Myszkowie. W miniony czwartek osoby zainteresowane znalezieniem dobrej pracy mogły zapoznawać się z ofertami przedsiębiorców i instytucji.
 
2.jpg

Coroczne Targi są bardzo atrakcyjną formułą promocji zatrudnienia. To jednoczesna aktywizacja pracodawców i osób poszukujących pracy, co odpowiada obu stronom.
Udział w Targach zgłosiło wielu przedsiębiorców, firm i agencji pracy, którzy zaprezentowali na swoich stoiskach interesujące oferty zatrudnienia.

Osoby poszukujące pracy miały okazję porozmawiać z pracodawcami, poznać ich oczekiwania, przedstawić i zostawić swoje dokumenty aplikacyjne. 

Targi otworzył dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz, który podziękował zarówno pracodawcom, jak i gościom za liczne przybycie. Powiat Myszkowski reprezentowali na Targach członek Zarządu Tomasz Ośmiałowski, radny Rafał Kępski, sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska.

Sekretarz Powiatu podkreśliła, że myszkowski rynek pracy ulega gwałtownym przeobrażeniom, będąc częścią województwa śląskiego, które stawia na nowe technologie i wyzwania.
 
Targi Pracy spotkały się z dużym zainteresowaniem. Przy stoiskach gromadziło się wielu zainteresowanych osób, które mogły uzyskać cenne informacje bezpośrednio od potencjalnych pracodawców. 

4.jpg

1.jpg3.jpg

14

CZE

2019

98937

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

2_537869940.jpg

Zdjęcie: 2_537869940.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.