Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Turniej piłkarski z okazji Święta Policji

 
Coroczny Turniej z okazji Święta Policji odbył się na orliku w Mrzygłodzie. Tym razem w zawodach uczestniczyło pięć zespołów. Wśród nich znalazła się reprezentacja samorządowców Powiatu Myszkowskiego.
 
W turnieju wystąpiły drużyny Komendy Policji w Myszkowie, Komendy Policji w Zawierciu i Komendy Policji w Częstochowie, Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie oraz samorządowców Powiatu Myszkowskiego.
 
Zawody otworzył Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Marcin Lemański.
 
Zawodników dopingowali m.in. Wicestarosta Mariusz Morawiec, Przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta, Członkowie Zarządu Powiatu Jolanta Koral i Jarosław Kumor.
 
Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, co oznacza, że wszystkie zespoły rozegrały po cztery mecze.
Pierwsze miejsce zdobyli strażacy z Myszkowa, na drugim uplasowali się policjanci z Częstochowy, a na trzecim policjanci z Zawiercia. Miejsce czwarte przypadło samorządowcom z Powiatu Myszkowskiego, a piąte policjantom z Myszkowa.
 
Drużyna z Powiatu Myszkowskiego wystąpiła w składzie: Maciej Piłka (bramkarz), Mariusz Rembak, Jakub Grabowski, Mateusz Kolasa, Rafał Kępski, Michał Nowakowski, Przemysław Bąk, Mariusz Czyż, Daniel Piedo, Łukasz Kitala, Mateusz Gawroński.
 
Zespół zaprezentował znakomitą grę. Poniósł tylko jedną porażkę z późniejszym zwycięzcą turnieju – drużyną Straży Pożarnej z Myszkowa.
W pierwszym meczu – przeciwko KPP Zawiercie – samorządowcy stworzyli kilka niesamowitych sytuacji podbramkowych, co jednak nie przełożyło się na gole. Ostatecznie wynik meczu to 0:0.
 
W drugim swoim spotkaniu z KMP Częstochowa – samorządowcy z Powiatu Myszkowskiego również byli bliscy zwycięstwa. Ostatecznie padł drugi remisowy wynik 0:0.
 
Trzeci mecz, przeciwko PSP Myszków od samego początku był starciem, w którym rolę zaczęła odgrywać kondycja fizyczna. Młody zespół strażaków sprawiał wrażenie lepiej przygotowanego pod tym względem, co ostatecznie zadecydowało o wyniku – 0:2 dla straży.
 
W swoim ostatnim spotkaniu samorządowcy stoczyli bardzo wyrównany pojedynek z myszkowskimi policjantami. Objęli prowadzenie, lecz policja zdołała wyrównać. Wynik 1:1 utrzymywał się długo i kiedy wydawało się, że obydwa zespoły podzielą się punktami, samorządowcy przeprowadzili ostatnią, koronkową akcję, po której Mateusz Kolasa umieścił piłkę w bramce, ustalając wynik spotkania na 2:1 dla samorządowców.
 
Dodajmy, że bramkarzem turnieju został wybrany Maciej Piłka.
 
Gratulujemy!
 
Tabela końcowa:
PSP Myszków – 9 pkt
KMP Częstochowa – 7 pkt
KPP Zawiercie – 7 pkt
Powiat Myszkowski – 5 pkt.
KPP Myszków – 0 pkt.pilka2mala.jpgpilkamala.jpgpilka3mala.jpg

11

LIP

2019

15160

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

pilka2mala_930384585.jpg

Zdjęcie: pilka2mala_930384585.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.