Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W tym roku mija 100 lat od powstania Policji Państwowej.

Tegoroczne Święto Policji miało więc dodatkowy, jubileuszowy wymiar. Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Powiat Myszkowski reprezentowali Wicestarosta Mariusz Morawiec i Przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta. Wśród zaproszonych gości był I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.
 
Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Marcin Lemański, który podziękował wszystkim policjantom za codzienną służbę, za oddanie i rzetelność. Szef myszkowskich stróżów prawa skierował również swoje podziękowania za wsparcie i przychylność do władz powiatowych i innych podmiotów z którymi myszkowscy policjanci współpracują od lat. Po wręczeniu awansów były podziękowania, gratulacje i życzenia.
 
Z okazji święta 21 funkcjonariuszy otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Romana Rabsztyna akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
 
Podczas uroczystości swoją obecnością myszkowskich stróżów prawa uhonorowali przedstawiciele różnych służb, prokuratury i instytucji pozarządowych oraz władz samorządowych na czele z Przewodniczącym Rady Powiatu Wojciechem Pichetą i Wicestarostą Myszkowskim Mariuszem Morawcem, który zabrał głos w imieniu samorządowców Powiatu Myszkowskiego, dziękując policjantom za ofiarną służbę i podkreślając, że garnizon myszkowski należy do najlepszych w Województwie Śląskim.
 
Asystentka Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej odczytała list pani Poseł z gratulacjami i życzeniami dla policjantów.
policja2mala.jpgpolicja3mala.jpgpolicjsamala.jpg

11

LIP

2019

60788

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

policja2mala_401326961.jpg

Zdjęcie: policja2mala_401326961.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.