Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

XIX ogólnopolski konkurs „Sposób na Sukces”

Dnia 20 września 2019 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się podsumowanie XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Wśród wyróżnionych znalazł się Pan Adam Będkowski z Pińczyc.

Wyróżnione przedsięwzięcie to: „Produkcja serów twarogowych oraz podpuszczkowych smakowych z mleka krowiego”. Gospodarstwo rolne Państwa Będkowskich uczestniczy w projekcie uprawy ekologicznej i posiada Certyfikat Zgodności Ekologicznej. Współpracują także z Jurajską Kooperatywą Spożywczą , która ułatwia dostarczanie produktów dla klientów. Cała produkcja wykonywana jest ręcznie. Właściciele współpracują z Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno- Spożywczego im. Prof. W. Dąbrowskiego w Warszawie celem udoskonalenia swoich serów. Pan Adam otrzymał nagrodę z rąk Wiceministra Rolnictwa  Szymona Giżyńskiego, Powiat Myszkowski reprezentowała  Sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska. 
2.jpg

1.jpg

3.jpg

Na sesji Rady Powiatu w dniu 20 września Starosta Myszkowski Pan Piotr Kołodziejczyk poinformował zebranych o wyróżnieniu mieszkańca Naszego Powiatu i wręczył mu okolicznościowy prezent.


4.jpg6.jpg7.jpg


Serdecznie gratulujemy !

04

PAŹ

2019

62760

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

2_793676422.jpg

Zdjęcie: 2_793676422.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.