Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

11 listopada: uroczystości w szkołach

W szkołach ponadpodstawowych odbyły się uroczystości upamiętniające 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Uczniowie przygotowali akademie, podczas których zaprezentowali program artystyczny o patriotycznym charakterze. W obchodach wzięli udział przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego.
 
Odrodzenie Polski po 123 latach to niezwykle ważny dla naszego kraju i nas wszystkich moment dziejowy. Młodzież w swoich prezentacjach dowiodła, że pamięć o tych wydarzeniach jest żywa i po dziś dzień określa świadomość narodową Polaków. Uczniowie w bardzo uroczysty i ciekawy sposób przedstawili historię Polski oraz trudną i długą drogę do wolności. 
 
W uroczystościach przygotowanych w Liceum Ogólnokształcącym im H. Sucharskiego w Myszkowie oraz w Zespole Szkół im T. Kościuszki w Żarkach wzięli udział Wicestarosta Mariusz Morawiec, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Zdzisława Polak oraz Członek Zarządu Powiatu Jolanta Koral
 
Dodatkowym elementem uroczystości w myszkowskim LO były obchody święta patrona szkoły Henryka Sucharskiego oraz rozstrzygnięcie konkursu związanego z rocznicą. Drobne upominki laureatom wręczyli Wicestarosta Mariusz Morawiec oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Zdzisława Polak.
 

1.jpg5.jpg2.jpg7.jpg6.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg3.jpg

08

LIS

2019

45592

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

1_812351974.jpg

Zdjęcie: 1_812351974.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.