Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W starostwie powiatowym w Myszkowie odbyło się spotkanie z uczniami szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski. Członkowie Zarządu Powiatu podziękowali młodzieży za przygotowanie spektaklu słowno-muzycznego podczas uroczystości przekazania sztandarów Solidarności.
 
Uroczystość przekazania historycznych, zakładowych sztandarów NSZZ Solidarność na ręce przedstawicieli samorządu powiatowego miała miejsce 29 listopada.
Część artystyczną przygotowała młodzież pod kierunkiem swoich opiekunów. Zarząd Powiatu ze Starostą Piotrem Kołodziejczykiem, Wicestarostą Mariuszem Morawcem, Członkami Zarządu Jolantą Koral, Jarosławem Kumorem, Tomaszem Ośmiałowskim oraz Sekretarz Powiatu Krystyną Jasińską - pogratulowali młodzieży wspaniałego występu, w którym obok inscenizacji czysto artystycznych, znalazło się miejsce na ciekawe i merytoryczne przedstawienie działań Solidarności w myszkowskich zakładach pracy.
 
W sali sesyjnej zgromadzili się uczniowie wraz z opiekunami - Małgorzatą Piskorską-Hepner i Małgorzatą Miszczyk z Zespołu Szkół nr 1 w Myszkowie, Barbarą Wróbel z ZS nr 2 w Myszkowie, Marcinem Templinem z Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie, Małgorzatą Skinder z Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach.
 
Uczniowie i ich opiekunowie otrzymali drobne upominki za swój wkład w przygotowanie uroczystości.
 
29.jpg11.jpg16.jpg20.jpg23.jpg5.jpg8.jpg9.jpg1.jpg

11

GRU

2019

26545

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

29_225193223.jpg

Zdjęcie: 29_225193223.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.