Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koronawirus: w Starostwie otwarta tylko Sala Obsługi Interesanta

Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się w całym kraju. W związku z zagrożeniem infekcją i w trosce o zdrowie mieszkańców, budynek Starostwa Powiatowego w Myszkowie został zamknięty. Aktualnie działa Sala Obsługi Interesanta, gdzie nadal można załatwiać sprawy. Dostęp do pozostałych części budynku z wyjątkiem parteru jest odcięty. Zamknięta została również Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
 
Zwracamy się do mieszkańców Powiatu Myszkowskiego z prośbą o załatwianie spraw – o ile to możliwe - telefonicznie, mailowo lub przez platformę ePUAP. 

Kontakt do poszczególnych wydziałów Starostwa: wydziały starostwa
 
W Starostwie Powiatowym na Sali Obsługi Interesanta wyodrębniono dodatkowe okienko dla osób, które załatwiają sprawę w Wydziale Architektury i Budownictwa. Cały czas na Sali znajduje się pracownik Wydziału Ochrony Środowiska.
 
W szczególnych przypadkach, dotyczących zakresu przedmiotowego poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego - o ile będzie taka potrzeba – obsługa SOI może telefonicznie poprosić pracownika merytorycznego o zejście do Sali w celu udzielenia pomocy w załatwieniu sprawy. 
 
Nieodpłatna pomoc prawna
Osoby, które chcą skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych, mogą je uzyskać w pokoju nr 7 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod numerem (34) 315 91 33.
 
Na bieżąco będziemy informować, jeśli zaistniałaby konieczność wprowadzenia dalszych ograniczeń pracy Starostwa Powiatowego.
 
kor.jpg

12

MAR

2020

80771

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kor_808691873.jpg

Zdjęcie: kor_808691873.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.