Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematem spotkania było omówienie obecnej sytuacji w Powiecie Myszkowskim w związku z występowaniem na terenie kraju zakażenia koronawirusem (COVID-19) oraz przygotowania powiatowych służb, inspekcji i straży na wypadek wystąpienia ogniska wirusa w powiecie.
 
Na spotkaniu byli obecni: Starosta Piotr Kołodziejczyk, Wicestarosta Mariusz Morawiec, Sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska, Wójtowie i Burmistrzowie gmin z Powiatu Myszkowskiego, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myszkowie, Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie, Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Myszkowie, Dyrektor oraz Lekarz Naczelny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie, Z-ca Dyrektora Powiatowego Lekarza Weterynarii w Myszkowie, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszkowie.
 
Na chwilę obecną na terenie powiatu myszkowskiego nie ma przypadku występowania koronowirsa (COVID-19), 15 osób było objętych nadzorem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Myszkowie, zostali przebadani i nie wykryto u nich koronowirusa (CPVID-19).
 
Dyrektor SPZOZ poinformował, iż w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie zostały odwołane planowe operacje, są wstrzymane odwiedziny chorych oraz pacjenci mają zakaz zbędnego poruszania się po terenie szpitala.

spotks.jpg

13

MAR

2020

61886

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

spotks_564436700.jpg

Zdjęcie: spotks_564436700.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.