Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koronawirus: w poniedziałek SOI czynna w godz. 9.00-12.00

Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego Sala Obsługi Interesanta w Starostwie Powiatowym w Myszkowie w dn. 16.03.2020 (poniedziałek) będzie czynna w godzinach 9.00-12.00.
 
Jednocześnie przypominamy, że w związku z zagrożeniem infekcją i w trosce o zdrowie mieszkańców, budynek Starostwa Powiatowego w Myszkowie zostało zamknięty. Sala Obsługi Interesanta, gdzie nadal można załatwiać sprawy działa w wyznaczonych godzinach. Dostęp do pozostałych części budynku z wyjątkiem parteru jest odcięty. Zamknięta została również Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
 
Zwracamy się do mieszkańców Powiatu Myszkowskiego z prośbą o załatwianie spraw – o ile to możliwe - telefonicznie, mailowo lub przez platformę ePUAP.
Można w ten sposób ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.
 
Kontakt do poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego można znaleźć tutaj: wydziały starostwa
 
W Starostwie Powiatowym na Sali Obsługi Interesanta wyodrębniono dodatkowe okienko dla osób, które załatwiają sprawę w Wydziale Architektury i Budownictwa. Cały czas na Sali znajduje się pracownik Wydziału Ochrony Środowiska.
 
W szczególnych przypadkach, dotyczących zakresu przedmiotowego poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego - o ile będzie taka potrzeba – obsługa SOI może telefonicznie poprosić pracownika merytorycznego o zejście do Sali w celu udzielenia pomocy w załatwieniu sprawy.
 
Nieodpłatna pomoc prawna
Osoby, które chcą skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych, mogą je uzyskać w pokoju nr 7 na parterze – po uprzednim zgłoszeniu u pracownika obsługi.
 
Na bieżąco będziemy informować, jeśli zaistniałaby konieczność wprowadzenia dalszych ograniczeń pracy Starostwa Powiatowego.

13

MAR

2020

90264

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.