Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dziś Dzien Pracownika Służby Zdrowia!

Z okazji Święta Pracownika Służby Zdrowia pragniemy złożyć Lekarzom, Pielęgniarkom, Ratownikom i wszystkim Pracownikom Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie wyrazy wdzięczności za pełną poświęcenia pracę na rzecz zdrowia i życia Mieszkańców Powiatu Myszkowskiego. 

Drodzy Pracownicy Służby Zdrowia, życzymy Wam zrozumienia i życzliwości – zwłaszcza teraz, kiedy cały kraj zmaga się z epidemią. Właśnie dziś Wasz trud i oddanie misji niesienia pomocy są czymś nieocenionym – ratujecie ludzkie życie i stoicie w pierwszym szeregu na froncie walki z koronawirusem. 

Znaczenie Waszej pracy, jej socjalny i czysto ludzki wymiar nie mają sobie równych. W dobie największego wyzwania jesteście ostoją życia społecznego, niesiecie pomoc, ale i nadzieję.
Za to wszystko, za Wasz trud i Waszą odwagę – składamy w imieniu samorządu powiatowego i wszystkich Mieszkańców Powiatu Myszkowskiego wspólne podziękowania, życząc Wam dużo siły, wytrwałości, ale i poczucia satysfakcji ze wspaniale wykonanej pracy.
 
 
zyczeniaoz.jpg

07

KWI

2020

28166

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zyczeniaoz_632618965.jpg

Zdjęcie: zyczeniaoz_632618965.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.