Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szpital Powiatowy w Myszkowie otrzymał piękny dar – jest nim respirator Mindray SV 300, który przekazała Fundacja „Kropla Szczęścia”.

Wspaniały dar znalazł się myszkowskim Szpitalu 9 października. Jest to kolejne urządzenie, które będzie wykorzystywane dla dobra mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.

Respirator przekazała na ręce Starosty Myszkowskiego Piotra Kołodziejczyka i Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie Krzysztofa Kułacza Prezes Zarządu Fundacji Silvia Sobczyk.
Respirator podarowany przez Fundację jest popularnym modelem, kupowanym na całym świecie.

Fundacja „Kropla Szczęścia” prowadzi działalność charytatywną i dobroczynną, niesie pomoc osobom dotkniętym uciążliwymi chorobami lub inwalidztwem oraz wypadkami losowymi oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Fundacja „Kropla Szczęścia" jest organizacją pożytku publicznego, działającą w Powiecie Myszkowskim od 2017 roku. 

 

09

PAŹ

2020

736

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.