Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Uchwałą Zarządu Powiatu na stanowisku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej zatrudniony został dr n.med. Adam Miśkiewicz. 

Nowy dyrektor objął obowiązki 20 października. 
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Lekarski egzamin państwowy złożył w 2004 roku. 
Początkowo pracował w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, następnie od 2006 roku na Oddziale Wewnętrznym Szpitala Powiatowego w Myszkowie na stanowisku młodszego asystenta. W 2011 roku uzyskał tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych.
W latach 2012-2014 pracował w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach Ligocie na Oddziale Gastroenterologii i Hepatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywał staż specjalizacyjny z Gastroenterologii pod kierownictwem prof. Marka Hartleba.
W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, zajmując się tematyką raka jelita grubego.
W 2014 roku uzyskał tytuł Specjalisty Gastroenterologa.
W latach 2014-2017 pracował na stanowisku Ordynatora Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Myszkowie. Był również Naczelnym Lekarzem SP ZOZ w Myszkowie.
Od 2017 roku pracował w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej na stanowisku Kierownika Oddziału Gastroenterologii. 

21

PAŹ

2020

739

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.