Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tablety dla ZS w Żarkach, dofinansowanie dla szkół

25 nowych tabletów otrzymał Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach z akcesoriami. Wszystko we współpracy z Kuratorium Oświatowym w Katowicach oraz Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy (NASK). Ponadto szkoły ponadpodstawowe w Powiecie Myszkowskim otrzymały łącznie dofinansowanie w wysokości 105.000,00 zł na laptopy w ramach programu „Aktywna tablica” przy wsparciu Powiatu Myszkowskiego.

Akcesoria, w które zostały wyposażone tablety to – klawiatura, oprogramowanie, ładowarka, rysik oraz karty SIM z pakietem Internetu o łącznej wartości ok. 27 tys. zł.

Warto dodać, że szkoły ponadpodstawowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski, wzięły udział w projekcie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”.
 
Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach i Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie – otrzymały po 35 tys. zł plus wkład Powiatu Myszkowskiego w kwocie 7 tys. zł.
Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie i ZS nr 2 w Myszkowie – po 17,5 zł, wkład Powiatu Myszkowskiego 3,5 tys. zł.

Niniejszy sprzęt ułatwi pracę zdalną i pozwoli na wykorzystanie nowoczesnych technologii i narzędzi cyfrowych w pracy z uczniem.

16

LIS

2020

668

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.