Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jutro mobilny punkt szczepień w Myszkowie!

Ruszyły kolejne mobilne punkty szczepień powszechnych przeciw COVID-19 w województwie śląskim. Tym razem punkty staną w Myszkowie i Wiśle. Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem mogą się zaszczepić bez wcześniejszego umawiania się – potrzebny jest tylko dowód osobisty potwierdzający tożsamość. 

Jutro mobilny punkt szczepień powszechnych stanie przed Starostwem Powiatowym w Myszkowie:
środa /2 czerwca/ w godzinach od 11:00 do 19:00 w Myszkowie przy ul. Pułaskiego 6,

Pacjenci będą szczepieni jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. W sumie przygotowano pół tysiąca dawek, w tym 200 w Myszkowie. Szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione oraz przeszkolone, a przed szczepieniem pacjent przejdzie standardową kwalifikację.

W ten sposób wychodzimy ze szczepieniami wprost do mieszkańców. Mamy nadzieję, że takie udogodnienie, jak możliwość zaszczepienia się podczas spaceru czy załatwiania spraw urzędowych sprawi, że coraz więcej osób odpowiedzialnie weźmie udział w Narodowym Programie Szczepień – mówi wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. 

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka akcja w naszym regionie. Już wcześniej w trakcie majówki działał tymczasowy punkt w Parku Śląskim. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, a zaszczepionych w pierwszych trzech dniach maja zostało 3120 mieszkańców. Z kolei w miniony weekend przy Stadionie Śląskim dostępny był mobilny punkt, w którym kibice biorący udział w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce też mogli się zaszczepić.

Pamiętaj, że szczepienia są ważnym orężem w walce z pandemią koronawirusa. Przyjdź do mobilnego punktu szczepień powszechnych i dołącz do zaszczepionych Polek i Polaków.

01

CZE

2021

476

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.