Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mobilny punkt szczepień w Myszkowie

Osoby, które chcą się zaszczepić mogą to zrobić dziś do godz. 19.00 w mobilnym punkcie szczepień!

Punkt znajduje się przed Starostwem Powiatowym w Myszkowie. Chętne osoby są szczepione jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. 
Na dziś w Myszkowie przygotowano 200 dawek. Szczepienia trwają od godz. 11.00.
Zaszczepić się może każdy z aktywnym e-skierowaniem bez wcześniejszego umawiania się – wystarczy dowód osobisty, potwierdzający tożsamość.

- Przygotowaliśmy mobilny punkt szczepień w miejscu, które jest rozpoznawalne, w centralnym punkcie miasta, aby każdy mógł łatwo go dostrzec i się zaszczepić. Popularyzujemy w ten sposób udział w Narodowym Programie Szczepień i docieramy do większej liczby osób. Taki punkt to znaczne ułatwienie dla osób, które z różnych powodów muszą jak najprędzej poddać się szczepieniu - mówi Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, który podkreślił, że w punktach szczepień zlokalizowanych w placówkach SP ZOZ (4 placówki) i w starostwie powiatowym zaszczepiono już łącznie ponad 7,5 tysiąca osób. Warto przy tym pamiętać o tym, że szczepienia odbywają się również w innych placówkach NZOZ.

Warto podkreślić, że w Starostwie Powiatowym utworzony punkt szczepień masowych, który w przyszłym tygodniu rozpoczyna szczepienia drugą dawką.

02

CZE

2021

608

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.