Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Droga na Biskupice – rusza remont!

Już w najbliższych dniach ruszą prace remontowe nad odcinkiem drogi powiatowej nr 1013 między Zaborzem a Biskupicami. Chodzi o 700 metrów tuż za granicą Powiatu Myszkowskiego. Plac budowy został już przekazany. yes

Dla mieszkańców naszego powiatu jest to ważna inwestycja, ponieważ często korzystają oni z tej drogi, jadąc w kierunku Olsztyna i Częstochowy. Przypomnijmy, że w sierpniu Powiat Myszkowski  zawarł porozumienie z Powiatem Częstochowskim i Gminą Olsztyn, które określa warunki wspólnego finansowania inwestycji.

W przetargu na wykonanie remontu wyłoniono firmę DUKT Włoszczowa. Inwestycja przewiduje całkowitą wymianę podbudowy z kruszywa i położenie nowej nawierzchni. Zakończenie prac przewiduje się 20 listopada 2021 r. yes

Już niedługo dzięki wspólnej inwestycji trzech samorządów bardzo istotna dla mieszkańców Powiatu Myszkowskiego droga będzie w znakomitym stanie na całej swej długości. 

29

WRZ

2021

489

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.