Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w sprawie współpracy.

W spotkaniu uczestniczyli Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, Członek Zarządu Powiatu Tomasz Ośmiałowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Urszula Koral oraz Janusz Freitag – Dyrektor Naczelny Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach, którzy przyjechał na zaproszenie Starosty Myszkowskiego.

Spotkanie odnosiło się do szeroko rozumianej współpracy w zakresie możliwości uczestnictwa i wsparcia WORD podczas organizacji imprez o różnorodnym charakterze na terenie Powiatu Myszkowskiego.

WORD otwiera również oddział terenowy szkolenia kierowców w Zawierciu i ma zamiar ogłosić nabór na stanowisko egzaminatorów. To również okazja dla mieszkańców naszego powiatu. Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie będzie prowadził rekrutację kandydatów, więc pojawia się możliwość zatrudnienia w charakterze egzaminatora.

13

PAŹ

2021

580

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.