Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szkolenie obronne w Starostwie Powiatowym

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Myszkowie odbyło się organizowane przez Biuro ds. Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych szkolenie obronne.yes

Zebranych przywitał Wicestarosta Mariusz Morawiec. Ponadto w szkoleniu uczestniczyli: Krystyna Jasińska – Sekretarz Powiatu, kierownicy jednostek powiatowych, inspekcji i straży oraz naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Myszkowie.

Szkolenie miało na celu doskonalenie umiejętności w zakresie realizowanych zadań obronnych, w tym opracowanie kart realizacji zadania operacyjnego w ramach nowej edycji planowania operacyjnego.

Kolejnym tematem szkolenia był cyberterroryzm jako współczesne wyzwanie dla bezpieczeństwa teleinformatycznego jednostek organizacyjnych administracji publicznej oraz współczesne zagrożenia epidemiczne. Realizacja zadań obronnych przez organy administracji publicznej oraz przedsiębiorców w warunkach wystąpienia stanu zagrożenia epidemicznego oraz stanu epidemii.

23

LIS

2021

483

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.