Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajski Festiwal Kultury Ludowej "Gościniec Jurajski" w Koziegłowach!  Atrakcji co niemiara, a przede wszystkim wspaniałe występy zespołów ludowych, które przyjechały do Koziegłów z powiatów: będzińskiego, częstochowskiego i zawierciańskiego. Oczywiście, gospodarzami były zespoły z powiatu myszkowskiego.

Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej i Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki.

Organizacja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury na najwyższym poziomie.

Powiat Myszkowski reprezentowali Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie Zdzisława Polak, Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego Jolanta Koral, Radny Rady Powiatu w Myszkowie Mateusz Kolasa. Wśród gości zaproszonych byli Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Urszula Koral, Kierownik Powiatowego Biura ARiMR w Myszkowie Daniel Wróbel.

W Koziegłowach miał miejsce drugi etap Festiwalu, w którym zespoły rywalizowały w kategoriach: zespoły śpiewacze, instrumentaliści, soliści, zespoły obrzędowe, zespoły taneczne, kapele.

31

SIE

2022

168

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.