Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rusza przebudowa ul. Słowackiego w Myszkowie

Rusza przebudowa ul. Słowackiego w MyszkowieInformujemy, że w związku z planowanym rozpoczęciem remontu drogi powiatowej Nr 3810 S, ul. Słowackiego w Myszkowie na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 789 do skrzyżowania z Placem Dworcowym, w terminie od 04.10.2022 do 30.11.2022 występować będą utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. 

Powiat Myszkowski uzyskał dofinansowanie na przebudowę tej drogi z Rządowego Funduszu „Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”. Kwota promesy na zadanie wyniosła 2.945.000,00 zł, co stanowi 95% ostatecznej wartości inwestycji. Całkowita wartość zadania zamknęła się w kwocie 3 073 120,07 zł.

Inwestycja znacznie poprawi jakość komunikacji na tym odcinku. 
Planowana zmiana organizacji przewiduje, iż ruch drogowy na remontowanym odcinku drogi będzie prowadzony wahadłowo z zastosowaniem sterowania ręcznego. 
Zakres planowanego remontu obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych, związanych z frezowaniem wyeksploatowanej nawierzchni jezdni na całej szerokości, ułożenia nowych warstw konstrukcyjnych jezdni wraz z wykonaniem regulacji studzienek dla urządzań podziemnych i odtworzenie oznakowania poziomego jezdni.
Prace będą wykonywane etapowo, tak by zminimalizować skutki utrudnień. 

Biorąc pod uwagę stopnień natężenia ruchu, jaki występuje w przedmiotowym ciągu komunikacyjnych, ul. Słowackiego, zwracamy się z apelem do kierowców i mieszkańców o dostosowanie się do nowej organizacji ruchu i zachowanie szczególnej ostrożności w związku z utrudnieniami.

Powiatowy Zarząd Dróg i Wykonawca robót dochowa wszelkich starań, aby prace zostały wykonane w możliwie krótkim okresie.

03

PAŹ

2022

203

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.