Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie zakończył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt. Szczególnym wydarzeniem był przyjazd reprezentanta Polski w piłce siatkowej Tomasza Fornala.

Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”. Rywalizacja przebiegała w znakomitej atmosferze. Na koniec wielką niespodzianką były odwiedziny Tomasza Fornala, który przyjechał do ZS  nr 1 na zaproszenie Członka Zarządu Powiatu w Myszkowie Tomasza Ośmiałowskiego.

Siatkarz pogratulował młodzieży z Powiatu Myszkowskiego umiejętności i talentu młodym adeptom piłki siatkowej i wręczył zaproszenia na mecz Ligi Mistrzów do Jastrzębia Zdroju. Zagra w nim drużyna Jastrzębskiego Węgla, której zawodnikiem jest Tomasz Fornal

W turnieju uczestniczyły drużyny ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski. Nagrody ufundował Powiat Myszkowski w ramach corocznego konkursu ofert na organizację zadania publicznego.

18

PAŹ

2022

196

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.